15 лютого на факультеті іноземної філології вчергове було проведено День відкритих дверей. Потенційні абітурієнти отримали інформацію про спеціальності факультету, навчальне, наукове та розважальне життя студентства, можливості застосування здобутих знань у професійній діяльності. У цьогорічному заході взяли активну участь студенти спеціальностей
День відкритих дверей на факультеті іноземної філології
![День відкритих дверей на факультеті іноземної філології День відкритих дверей на факультеті іноземної філології](https://ang.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/69758-750x350.jpg)