Покликання на зустріч: https://meet.google.com/mvn-ycpt-rtb. У межах зустрічей ви матимете можливість обговорити особливості вступної кампанії 2021, поставити своє питання ректорові, відповідальному секретареві приймальної комісії, керівництву факультетів, представникам студентського самоврядування К-ПНУ в режимі онлайн або шляхом попереднього заповнення гугл-форми: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUQmhKyh5Zmtych1tXOjq-DYDTyAVg8-BR8pFLD8PYxQoJ6A/viewform
К-ПНУ ЗАПРОШУЄ НА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН!
![К-ПНУ ЗАПРОШУЄ НА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН! К-ПНУ ЗАПРОШУЄ НА ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН!](https://ang.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/01/139839696_2025424640927888_7363617190293802646_o-750x350.jpg)