2-4 квітня 2024 року кафедрою англійської мови факультету іноземної філології К-ПНУ імені Івана Огієнка була проведена ХІІ Міжнародна студентська інтернет-конференція «Мова у міждисциплінарному контексті безперевноїосвіти».
Мета конференції – обговорення міждисциплінарних проблем, які знаходяться на перетині лінгвістики, літературознавства та методики навчання іноземних мов; розвиток наукового чуття і мислення в загальному, лінгвістичному та прикладних аспектах, а також вміння брати участь у науковій дискусії та обмінюватися набутим досвідом.
Співорганізаторами конференції були Донецький національний університет імені Василя Стуса, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Хмельницький національний університет.
Конференція передбачала наступні напрями роботи:
1. Міждисциплінарні аспекти мови та комунікації.
2. Сучасне перекладознавство: теорія і практика.
3. Літературна семантика та літературознавство.
4. Вивчення і навчання іноземних мов.
5. Мова в епоху науково-технічних інновацій: трансформації та виклики.
Загальна кількість учасників, які взяли участь в конференції склала 69 учасників. Протягом триденної конференції учасники мали можливість взаємного коментування та обговорення наукових праць, представлених на веб-сторінці http://englishcontext.kpnu.edu.ua. Така академічна комунікація сприяла критичному аналізу дослідницьких напрацювань, конструктивному діалогу різних галузей знань та формуванню нових ідей і перспектив для подальших наукових розвідок.