Завідувач кафедри англійської мови проф. Алла Марчишина провела сертифікатний семінар «Історія мови і народу: англо-українські паралелі» для старшокласників та вчителів Жванецького ліцею Жванецької сільської ради. Учні мали можливість ознайомитись із історією зародження, розвитку і становлення англійської та української мов, порівняти ключові події, які вплинули на формування мовних систем і як наслідок – знайти багато спільного у рідній та англійській мовах. Жваве обговорення в інтерактивному форматі спонукало учнів до висловлення власних думок, аналізу історичних і наукових фактів і допомогло зробити логічний висновок про те, що українська мова – така ж самодостатня, гідна і повноправно європейська, як і, зокрема, англійська.
Здобувачі освіти отримали цікавий досвід лекційно-семінарського спілкування з викладачем університету, а педагогічні працівники – навички проведення бінарного інтегрованого заняття з двох мов, а також сертифікати від Кам’янець- Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Сертифікатний семінар у Жванецькому ліцеї