Студенти групи Ang1-B21, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)» успішно закінчили курс DLL4 від  Goethe-Institut Ukraine. На цьому онлайн-курсі  з методики навчання німецької мови студенти навчилися оцінювати якість завдань і вправ для заняття німецької мови, розглянули систему завдань і вправ для тренування навичок усного та писемного мовлення. Також вони дізналися, наскільки важливою є взаємодія учитель-учень  для успішного вивчення іноземної мови.

Після закінчення навчання, яке тривало 4 місяці, студенти отримали сертифікати. Цей курс стане чудовим поштовхом для подальшого розвитку їхніх умінь та навичок у галузі методики навчання іноземних мов.

.

DLL4 від Гете Інститут Україна