Засідання наукового гуртка “Лексико-силістичні аспекти мас-медійного дискурсу” На підсумковому засіданні наукового гуртка “Лексико-силістичні аспекти мас-медійного дискурсу” (науковий керівник – старший викладач Ірина Казимір) обговорювались питання стилістичних та лексичних аспектів мас-медійного дискурсу у сучасній англійській мові, до прикладу: функціонування синонімів та евфемізмів на матеріалі сучасної англійської мови як засобів експресивізації та економії мовлення. На засіданні підсумували роботу гуртка упродовж навчального року та визначали перспективні напрями досліджень в рамках наукового гуртка. Окреслили подальші етапи дослідження мас-медійного дискурсу у векторі мультимодальності із залученням вивчення невербальних складників. Науковий інтерес здобувачів в межах гуртка засвідчується публікаційною активністю. Члени наукового гуртка взяли участь у конференції студентів та магістрантів за підсумками НДР у 2023-2024 рр. Катерина Боль взяла участь у XII Регіональній науково-практичній конференції “Методика навчання філологічних дисциплін у закладах загальної середньої освіти”. В контексті присвяти до Дня науки члени наукового гуртка взяли участь у науковому форумі “Сучасні аспекти та перспективні напрями розвитку науки”, який відбувався на кафедрі німецької мови 21-22 травня.

Засідання наукового гуртка “Лексико-силістичні аспекти мас-медійного дискурсу”