6 червня 2024 року відбувся захист курсових робіт з стилістики англійської мови, лексикології англійської мови та теоретичної граматики англійської мови здобувачами вищої освіти 3 курсу групи Fil1-B21 спеціальності 035 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська, освітньо-професійної програми Англійська мова і література.
Широке коло наукових інтересів студентів та різноманітність тем курсових робіт вказують на обізнаність здобувачів вищої освіти із сучасними дослідженнями і теоріями у галузі лексикології, стилістики, порівняльної лексикології, теоретичної граматики англійської мови, їх зацікавленість у новітніх методах лінгвістичних досліджень.
Відповідаючи на запитання членів комісії, здобувачі вищої освіти розкрили власне бачення щодо вирішення поставлених у роботі завдань та досягнення мети, виявили розуміння об’єкту, предмету та методів дослідження, володіння термінологією, сформулювали висновки проведеного дослідження. Під час захисту курсових робіт студенти продемонстрували свої наукові здобутки, засвідчили достатнє володіння теоретичним матеріалом, уміння вирішувати поставлені перед ними завдання, що є необхідною умовою подальшого професійного становлення.

Захист курсових робіт з стилістики англійської мови, лексикології англійської мови та теоретичної граматики англійської мови здобувачами вищої освіти 3 курсу групи Fil1-B21