На запрошення колег із кафедри мовознавства Хмельницького університету управління і права імені Леоніда Юзькова завідувач кафедри англійської мови доктор філологічних наук, професор Алла МАРЧИШИНА взяла участь в обговоренні освітньо-професійної програми «Бакалавр філології. Германські мови та літератури (переклад включно, перша – англійська)». Дискусія відбувалась 13 червня 2024 р. у форматі круглого столу «Сучасні наративи у філологічному дискурсі: реалії та виклики». Оскільки на факультеті іноземної філології К-ПНУ ім. Івана Огієнка здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти за аналогічною ОПП, така дискусія послугувала цінним досвідом ознайомлення із роботою колег та формуванням унікальності власної освітньої програми. Алла Анатоліївна виступила із рецензією аналізованої ОПП, висловила власне бачення стосовно її удосконалення та модернізації.

Обговорення освітньо-професійної програми колег-філологів