20 червня НПП кафедри англійської мови Оксана Галайбіда, Світлана Никитюк, здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Англійська мова і зарубіжна література) другого (магістерського) рівня вищої освіти відвідали зустріч науково- педагогічних працівників та студентів К-ПНУ зі стипендіаткою програми наукових досліджень PASIFIC Оксаною Почапською. Тема – «Як презентувати свою наукову діяльність: від статті до проєкту».
Зустріч відбулася в змішаному форматі (онлайн – 20 учасників, офлайн – 19 учасників). Із мотиваційним словом до присутніх звернулися проректор з наукової роботи Світлана Миронова і проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Геннадій Бесарабчук.
Під час зустрічі детальніше обговорили наукові програми і можливості в межах тієї підтримки, яка сьогодні надається українцям країнами, що входять до складу Європейського Союзу та Північної Америки. Окрім того, проаналізували етапи підготовки проєкту, обговорили поняття вдалої та невдалої анотації.

«Як презентувати свою наукову діяльність: від статті до проєкту».