Кафедра англійської мови К-ПНУ імені Івана Огієнка співпрацює з кафедрою англійської філології та перекладу Житомирського державного університету імені Івана Франка. Одним із аспектів співпраці є кількарічна спільна організація Всеукраїнської наукової конференції пам’яті доктора філологічних наук, професора Д.І. Квеселевича (1935 – 2003 ). Від кафедри англійської мови до конференції долучалися науково-педагогічні працівники О.В. Галайбіда, Г.А. Кришталюк, І.А. Свідер. Г.А. Кришталюк є рецензентом збірника наукових праць «Сучасний стан і перспективи лінгвістичних досліджень та проблеми перекладу», який містить результати конференції.
Ще одним потужним аспектом співпраці є дванадцятирічна організація студентської конференції «Мова у міждисциплінарному контексті безперервної освіти», яка проводилася у міжнародному та всеукраїнському форматі. Робота конференції представлена на вебсайті Conferences – Conferences (kpnu.edu.ua).

Співпраця кафедри англійської мови