Завідувач кафедри англійської мови, гарант освітньо-професійної програми «Середня освіта (Англійська мова і зарубіжна література)» другого (магістерського) рівня вищої освіти Алла МАРЧИШИНА провела першу зустріч із магістрантами-першокурсниками. Алла Анатоліївна ознайомила нових членів факультетської спільноти із особливостями здобуття освіти у магістратурі, специфікою практичної підготовки, написанням кваліфікаційної праці, можливостями неформальної/інформальної освіти, організацією освітньої діяльності в умовах воєнного часу. Студентам також були викладені основні тези «Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти», затвердженого Наказом № 686 Міністерства науки і освіти України від 15.05.2024 р., у якому, зокрема, окреслений алгоритм постакредитаційної експертизи, яку цьогоріч проходитиме ОПП, за якою навчаються здобувачі вищої освіти.

Зустріч гаранта ОПП з магістрами-першокурсниками