23 вересня 2024 року відбулась зустріч здобувачів вищої освіти 1 курсу рівня «бакалавр» спеціальностей «Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)», «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)» з членом комісії з питань академічної доброчесності від факультету іноземної філології Оксаною Городиською, кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри іноземних мов.
Оксана Миколаївна розповіла студентам, що таке академічна доброчесність, визначила принципи та шляхи реалізації академічної доброчесності в К-ПНУ імені Івана Огієнка, види порушень академічної доброчесності та розповіла про притягнення до відповідальності осіб, які здійснили ці порушення. Також здобувачів було ознайомлено з нормативними документами Університету Огієнка та функціонуванням комісії з питань академічної доброчесності. Зустріч була пізнавальною та змістовною.

Зустріч з питань академічної доброчесності