Співпраця зі стейкхолдерами освітньо-професійних програм – ефективний складник підготовки кваліфікованих фахівців. Кафедра англійської мови підтримує й цінує такі контакти, які сприяють продуктивній взаємодії між університетом та, зокрема, закладами загальної середньої освіти. За підсумками 2023-2024 навчального року та у зв’язку із відзначенням Дня науки гарант освітньо-професійної програми «Середня освіта (Англійська мова і зарубіжна література)» другого (магістерського) рівня вищої освіти проф. Алла Марчишина та гарант освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доц. Оксана Галайбіда відвідали Жванецький ліцей Жванецької сільської ради та Кам’янець-Подільський ліцей №3 і вручили подяки їх керівникам за активну участь в освітньому процесі з метою підготовки конкурентоспроможних  фахівців.

Подяка стейкхолдерам за співпрацю