Здобувачка вищої освіти ОПП «Мова і література (англійська, німецька)» Дарія Мястковської у складі міжфакультетської команди взяла участь у конкурсі стартап- проєктів «Підприємницький університет», який відбувся 14 травня 2024 року у К-ПНУ. Упродовж двох місяців студенти працювали над розробкою ідеї “Інформаційна система для підтримки вивчення іноземної мови Mountilang”. Проєкт для вивчення іноземних мов відкриває нові можливості для навчання та сприяє розвитку мовних навичок.
Команда у складі Жолтовського Олексія, магістра комп’ютерних наук, який є розробником презентованого застосунку, та Мястковської Дарії, студентки факультету іноземної філології, яка була тестувальником та консультантом, отримала перемогу у номінації «Креативний проєкт». Вітаємо учасників із вагомим досягненням і бажаємо подальших творчих успіхів!

Конкурс стартап-проєктів «Підприємницький університет» у К-ПНУ