17 вересня на парі англійської мови студенти академічної групи Ang1-B23 за освітньо-професійною програмою Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька) разом із своїм куратором Світланою Никитюк взяли участь у цікавому заході «Association Drawing Challenge», який допоміг не тільки прокачати мовні навички, але й краще пізнати одне одного. Студенти поділилися на команди і кожна група отримала завдання – назвати асоціації, які виникають при думці про людей з іншої команди і куратора, а потім ці асоціації потрібно було зобразити на дошці. Було дуже весело побачити, як одні й ті ж риси людини кожен бачить по-різному, а малюнки викликали чимало сміху та обговорень. Такий формат дозволяє не лише розвивати комунікативні навички, а й об’єднує студентів у дружню команду! Ось враження деяких учасників: Катерина Гафіч: «Мені дуже сподобався цей інтерактив, з його допомогою ми змогли краще зрозуміти одне одного і висловити свою думку, розвинули свої навички роботи в командах і урізноманітнили наші заняття» Вероніка Ружицька: «Це чудовий та креативний захід, завдяки якому ми змогли розвинути асоціації для кожного з нас та навички малювання. Поринули у групові дискусії, аналізовували, висловлювали власні міркування, знаходячи ідеальні різноманітні ідеї. Було цікаво слухати, про що думають інші та як асоціюють нас, а потім кожен зробив свої висновки та враження».

Ангеліна Романюк, староста групи Ang1-B23

Association Drawing Challenge