У навчально-методичному посібнику зібрані матеріали, спрямовані на допомогу студентам в оволодінні знаннями та уміннями з організації навчально-виховної роботи у загальноосвітніх і вищих навчальних закладах. Визначені цілі, принципи та завдання педагогічної практики, права та обовязки студентів-практикантів і керівників на всіх її етапах. Представлені критерії оцінювання діяльності студентів на практиці, вимоги до оформлення звітної документації.

Методичні поради з іноземних мов, зарубіжної літератури, педагогіки і психології конкретизують зміст роботи суб’єктів педагогічної практики на кожному етапі

Посібник містить методичні рекомендації для формування професйно-практичної підготовки майбутніх вчителів/викладачів англійської мови під час педагогічних практик. Визначено цілі й основні завдання з англійської мови кожного з видів практик, конкретизовано перелік звітної документації. Стане в нагоді майбутнім вчителям, викладачам, керівникам практик стати професійно компетеними фахівцями, здатними до творчого саморозвитку.