15 лютого на факультеті іноземної філології вчергове було проведено День відкритих дверей. Потенційні абітурієнти отримали інформацію про спеціальності факультету, навчальне, наукове та розважальне життя студентства, можливості  застосування здобутих знань у професійній діяльності. У цьогорічному заході взяли активну участь студенти спеціальностей 014 Середня освіта (Мова і література (англійська) та 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно). Школярі мали змогу поспілкуватися зі студентами і дізнатися про переваги навчання у нашому університеті з перших уст.

Викладачі кафедри англійської мови також провели пробне ЗНО з англійської мови, на якому учні шкіл міста та району мали змогу спробувати свої сили у виконанні тестових завдань.

Сподіваємося проведений захід допоможе школярам у виборі майбутньої спеціальності, а ми, викладачі і студенти, у свою чергу бажаємо їм усім успішно скласти ЗНО та будемо раді вітати їх у стінах нашого університету вже першокурсниками!

День відкритих дверей на факультеті іноземної філології