NEWSPAPER

Завершальний проєкт з Практики усного та писемного мовлення англійської мови. Тема ‘Mass media. Newspapers. От як наші креативні четвертокурсники академічної групи Ang2-B16 (викладач С.І. Никитюк) закарбували своє навчання в університеті в онлайн газеті The Ang2-B16 Chronicle.

Тут є неймовірні рубрики: «Усі дороги ведуть до Риму, а студентів – до університету», «Реальне обличчя дистанційного навчання», «Шекспірівські вечори та перекладацькі спроби», «Весело співаємо, весело відпочиваємо», «Де ми подорожували», «Педагогічний досвід», «Плани на майбутнє», «Подяка викладачам, кафедрам та Alma Mater», «Завершальна вікторина».

Дякуємо, любі студенти, за вашу небайдужість, старанність, активну життєву позицію, професіоналізм!

Ви – незабутні!!!

Завершальний проєкт з Практики усного та писемного мовлення англійської мови.