На факультеті іноземних мов 18-19 лютого 2019 року волонтером Корпусу Миру США в Україні Карлом Тайлером було проведено 2 методичні науково-практичні семінари (). Доповідач ознайомив присутніх із здобутками провідних американських учених-методистів та практичним утіленням цих теоретичних постулатів на заняттях з іноземної мови. Семінар Crash course on Krashen висвітлив основні принципи вивчення іноземних мов, запропоновані американським ученим Стівеном Крашеном. На семінарі Verbal Error Correction йшлося про види мовних помилок і вибір доцільних способів їх виправлення.
Окрім викладачів кафедри англійської мови, до семінару долучилися вчителі НВК №9. Семінари проведені в інтерактивній формі, усіх захопили ерудованість, викладацька майстерність та позитивний настрій Карла Тайлера. Thank you, Karl!

Завідувач кафедри англійської мови О.В. Галайбіда

Workshops