ІІI Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Текст і дискурс: когнітивно-комунікативні перспективи»

19-20 березня 2020 року кафедра англійської мови КПНУ імені Івана Огієнка провела ІІI Всеукраїнську наукову інтернет-конференцію «Текст і дискурс: когнітивно-комунікативні перспективи». Конференція стала інтернет-платформою для українських науковців, які запропонували різноаспектну тематику та можливе вирішення проблем у межах лінгвістики тексту та дискурсології. Співорганізаторами конференції виступили кафедра англійської філології Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського та кафедра англійської філології та перекладу Житомирського державного університету імені Івана Франка. До участі в конференції також долучилися науковці з Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Подільського державного аграрно-технічного університету, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Хмельницького національного університету.

З матеріалами конференції можна ознайомитися на сайті http://englishcontext.kpnu.edu.ua.