В умовах карантину студентська творчість продовжує розвиватися і модифікуватися відповідно до вимог часу. Під час вивчення теми «Мистецтво» студенти академічної групи Аng1-B17 разом із старшим викладачем кафедри англійської мови Д.Ю. Хохель не тільки засвоїли нові лексичні одиниці, а й розпочали цікавий Instagram-проект art_in_my_heart20_. Залишаючись удома, вони долучилися до прекрасного, відчули на собі особливості стилю знаменитих митців та характерні риси окремих мистецьких жанрів. Студенти  обробили свої фотографії за допомогою різноманітних ШР фільтрів, які перетворили їхні світлини на твори художнього мистецтва – від барокових портретів до графіті, від вітражів до «Зоряної ночі» Ван Гога. Викладач зі студентами знайшли цілу низку сайтів та програм, що дозволило урізноманітнити художню палітру. Обираючи фільтри, дізналися чимало про стилі та жанри мистецтва і на собі відчули їхні особливості. Студенти пояснили свій вибір фільтрів, закликали інших долучитися до цього способу Content-based learning і особистісного переживання мистецтва.

Розвиток креативного мислення на заняттях англійської мови!