Здобувачі вищої освіти та ст. викладач кафедри Литвинюк О.М. у межах тематики Travelling з предмету Друга іноземна мова відвідали музей корон. Так студенти 3 курсу груп Nim1 b18 та Pol1 b18 мали чудову нагоду дізнатися про вінці та корони не тільки різних держав та різного часу, але й різних континентів. У виставці-ретроспективі головних символів влади минулих епох зібрані вінці, корони, головні убори духовних та світських лідерів країн світу, а також зниклих цивілізацій. В експозиції представлено більше 70-ти шедеврів, частина з яких є оригіналами, а частина є копіями або репліками експонатів, що знаходяться у музеях Австрії, Італії, Великобританії, Румунії, Єгипту та інших країн світу. Наявні також реконструкції зниклих шедеврів.

Перегляд експозиції “Корони світу”