Період студентства – час викликів та можливостей. Однак на завершальному етапі цієї прекрасної пори кожна молода людина має зробити чи не найбільш вирішальний вибір у своєму житті – місце праці. Глобалізований світ дозволяє моніторити вакансії, контактувати з рекрутинговими компаніями, проходити додаткові навчальні курси й здобувати необхідні для конкретної посади вміння й навички. Безсумнівно, живе спілкування з працедавцями – найкраща можливість визначитись із власними кар’єрними планами. Таку нагоду факультетові іноземної філології 23 жовтня 2021 р. подарували топ-менеджери ІТ компанії HebronSoft (м.Львів), запропонувавши провести зустріч зі старшокурсниками. Ініціатива викликала жвавий інтерес «іноземників» – в аудиторії не було жодного вільного місця. Головний операційний директор HebronSoft Ігор Була ознайомив присутніх із концепцією компанії (розробка програмного продукту, генерування стартапів, соціально відповідальний бізнес) та розповів про можливості працевлаштування молоді (переважно на вакансії проєкт-менеджерів) за умови гарного володіння англійською мовою та бажання пройти курс навчання для набуття відповідних компетентностей.

Ігор Була – керівник новітньої генерації працедавців, який у розмові із потенційними співробітниками наголосив не тільки на необхідності високої фахової кваліфікації та готовності постійно вдосконалюватись і здобувати нові знання (life-long learning), а зазначив, що ключовими цінностями працівника є креативність і здатність до критичного мислення. Відбувся активний і зацікавлений діалог зі студентами нашого факультету, обмін контактами, пропозиціями. Зустріч завершилася домовленістю про підтримання зв’язків і продовженням співпраці. Першим практичним кроком стане формування упродовж найближчого місяця групи аплікантів з-поміж студентів для онлайн-навчання, яке проводитимуть фахівці HebronSoft. Сподіваємось, цей start-up буде вдалим!

Зустріч з роботодавцями ІТ компанії HebronSoft (м.Львів)