7 лютого науково-педагогічні працівники кафедри англійської долучилися до     Ірини Каціон, на якому розглянули методичні аспекти і стратегії навчання англійської мови в умовах Нової Української Школи (НУШ). Пані Ірина ознайомила присутніх з основними категоріями Життєвих компетентностей, визначених видавництвом (Cambridge Life Competences), та їх реалізацією у НМК Prepare, який видавництво підготувало для 5-6 класів НУШ і у якому втілено основний підхід до навчання іноземних мов у новій українській школі – комунікативний. Окремо зупинилися на різних видах роботи, які розвивають творче та критичне мислення здобувачів освіти, компетентності, які є надзвичайно важливими у сучасному суспільстві. Дякуємо пані Ірині за цікавий та інформативний вебінар!

Вебінар методиста видавництва Cambridge University Press