2 травня 2022 року відбувся захист виробничої перекладацької практики студентів 4 курсу групи Fil1-B18 спеціальності 035 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно). Практика тривала 4 тижні з 28 березня по 22 квітня 2022 року та проходила на базах підприємств Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Львова та Тернополя: бюро перекладів «Центр» (м. Кам’янець-Подільський), Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, ТОВ «Адмірал Прайм» (м. Хмельницький), приватне підприємство «Агенство перекладів «Лінгва» (м. Львів), ТОВ «ОСП Корпорація «Ватра» (м. Тернопіль).
Керівники практики від кафедри англійської мови (Галайбіда О. В., Кришталюк Г. А., Литвинюк О. М., Свідер І. А.) та кафедри германських мов і зарубіжної літератури (Барбанюк О. О.) забезпечили процедури захисту виробничої перекладацької практики, проаналізували ефективність проведення практики у дистанційному форматі та результати перекладацької діяльності студентів.
Загалом, студенти ділилися позитивними враження від процесу організації та проведення виробничої перекладацької практики, адже мали можливість співпрацювати із керівниками від бази практики та отримувати консультації щодо специфіки того чи іншого виду перекладу. Водночас, у свою чергу керівники практики від університету активно сприяли підвищенню рівня перекладацької майстерності студентів та надавали консультації щодо виконання перекладів та оформлення матеріалів практики. Програма виробничої перекладацької практики виконана, студенти  виявили достатній рівень теоретичної та практичної підготовки, продемонстрували сформованість професійних умінь та навичок.

Захист виробничої перекладацької практики студентів 4 курсу групи Fil1-B18