19 вересня 2022 року відбулась настановна конференція з виробничої перекладацької практики для студенів 4 курсу групи Fil1-B19 галузі знань 03 Гуманітарні науки, спеціальності 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно) за освітньо-професійною програмою Англійська мова і література. Виробнича перекладацька практика відбуватиметься на базах практики (Бюро перекладів «Центр», Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник) та триватиме з 19 вересня по 14 жовтня 2022 року (4 тижні).
Керівники практики від університету Кришталюк Г. А., Литвинюк О. М., Свідер І. А. ознайомили студентів із змістом та завданнями практики, вимогами до оформлення матеріалів практики та звітної документації, наголосили на специфіці перекладацької діяльності на базах практики та необхідності активної взаємодії студентів із керівниками практики для набуття необхідних професійних навичок, ефективного проходження практики та її успішного захисту.

Настановна конференція з виробничої перекладацької практики для студенів 4 курсу групи Fil1-B19