24 травня на факультеті іноземної філології відбувся науковий форум здобувачів вищої освіти «Сучасні аспекти та перспективні напрямки розвитку науки». Традиційно ініційований кафедрою німецької мови, цьогоріч форум об’єднав усіх охочих до науки студентів-філологів. Програма форуму анонсувала пленарне зібрання, на якому вітальні слова виголосили декан факультету іноземної філології А.О.Хоптяр та заступник декана за наукової роботи та міжнародних зв’язків О.Г.Шаповал, а також секційні засідання, на яких учасники презентували результати своїх наукових пошуків. Студенти-англісти працювали у двох секціях: «Інноваційні напрямки дослідження у методиці навчання іноземних мов» та «Англістика в синхронії й діахронії». Доповіді охоплювали широке коло проблем: еволюція лексичного складу сучасної англійської мови, семантичні й стилістичні особливості англомовного тексту, функціонування фразеологізмів та омовлення ідіостилю письменника тощо. За вагомі досягнення у науково-дослідній роботі студенти отримали подяки. Вітаємо Мейко Ольгу, Тригубу Віту, Подрю Івана, Кухар Діану, Свідніцьку Уляну, Коновальчук Віту, Нетечу Єлизавету, Місюк Катерину, Руданець Марію, Омельчук Маргариту, Зелінську Світлану, Ігнат Валерію, Самар Олену, Семенюк Дарину, Підховну Інну, Вінніцьку Анастасію, Зеленського Вадима,  Овчарук Вероніку, Бойко Сніжану, Пентюк Катерину та бажаємо подальшої плідної наукової праці!

Науковий форум здобувачів вищої освіти