Студентка 3 курсу Катерина Боль, яка навчається за ОП Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька) взяла участь у всеукраїнському конкурсі «Андерсен єднає серця», який провела Кафедра світової літератури і порівняльного літературознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Конкурс проводився у рамках угоди про співпрацю між факультетом філології ПНУ ім. Василя Стефаника та департаментом мови, культури та комунікації Університету Південної Данії. Головною умовою конкурсу було написання есе «219 слів про Андерсена»; Кожен учасник як засвідчення участі в конкурсі отримав сертифікат. За словами учасниці, конкурс був цікавим, але водночас складним, адже потрібно було вкластися у 219 слів. Катя розповіла, що ідею для написання цього есе дала їй мама, розповівши про стареньку збірку казок Андерсена, яку колись подарувала їй ще її бабуся. Завдяки цій історії, учасниця змогла відтворити в есе свої власні спогади та емоції, пов`язані з казками Андерсена, які перейшли до неї через родинну спадщину.

Участь у Конкурсі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника