ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Шановні вступники 2020 року!

Профорієнтаційні заходи кафедри англійської мови

КПНУ – креативно, пізнавально, науково, унікально!

Досвід перекладацької практики

Однією з важливих ділянок профорієнтаційної роботи кафедри є відбір здібної та творчо обдарованої молоді. Для цього розроблено низку заходів, направлених на вивчення шкільного контингенту з метою залучення кращих випускників шкіл на навчання в університеті, а саме: профорієнтаційна робота викладачів кафедри у школах міста та району, надання консультацій вчителям; вивчення передового досвіду вчителів іноземної мови;

Щорічна участь кафедри у проведенні  Днів відкритих дверей для випускників шкіл міста і району з проведенням пробного тестування. 15 лютого 2020 року викладачі О.В. Галайбіда, О.О. Барбанюк, С.І.Никитюк, Т.М. Петрова, Н.І. Фрасинюк і студенти І-ІV курсів  взяли участь у Дні відкритих дверей, на якому майбутні абітурієнти мали змогу дізнатися про факультет та спеціальності закладу, особливості вступної кампанії 2020, а також особисто поспілкуватися з викладачами кафедри та студентами.

Для відбору на навчання зорієнтованої молоді на педагогічну освіту (зокрема вчителя англійської мови) на факультеті функціонують очно-заочні підготовчі курси, на яких англійську мову викладає Т.М. Петрова.

Кафедрою традиційно проводяться тижні англійської мови, вечори, конкурси, олімпіади для школярів, студентські наукові конференції, відкриті заняття, на які запрошують школярів.

Викладачі кафедри Н.І. Фрасинюк, Т.М. Петрова,  С.І. Никитюк, були залучені до проведення Всеукраїнських олімпіад для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Активізації профорієнтаційної роботи сприяє участь викладачів кафедри в жюрі учнівських олімпіад з англійської мови, захисті наукових робіт учнів-членів МАН, переможці конкурсу захисту наукових робіт запрошуються до публікації у кафедральних збірниках.

З метою профорієнтаційної роботи у жовтні 2019 р. відбулися зустрічі викладачів кафедри  з учнями старших класів шкіл Кам’янця-Подільського №9 та №14 на яких було презентовано університет, розказано про переваги вивчення іноземних мов, особливості навчального процесу, перспективи працевлаштування, роздано рекламний матеріал та правила прийому.

Я.В. Саволайнен та Д.Ю. Хохель провели низку занять для талановитих учнів старших класів шкіл міста.

Викладач кафедри Саволайнен Яніс Володимирович провів профорієнтаційну роботу у вигляді  занять з обдарованими дітьми міста «Іноземні мови і мистецтво», «Вплив англомовного кіно на сучасну культуру».

У грудні 2019 року науково-педагогічні працівники кафедри, зокрема О.О. Барбанюк, О.В. Галайбіда, Г.А.Кришталюк, О.М. Литвинюк, А.А. Марчишина, М.В. Матковська, І.В. Мельник, Т.В. Мітроуосва, С.І. Никитюк, Т.М. Петрова, Я.В. Саволайнен,  взяли участь у проведенні міських олімпіад з англійської мови (учні 8-11 класів, ЗОШ №9), на яких презентували філологічні напрями університету.

Учнів шкіл запрошено на заходи, які систематично проводяться кафедрою англійської мови. Майбутніх абітурієнтів проінформовано про умови вступу до університету та про те, які сертифікати ЗНО необхідно мати, щоб вступити на ту чи іншу спеціальність. Викладачі закцентували увагу на можливості отримання додаткових балів під час вступу на деякі спеціальності.