25 березня 2021 року відбувся он-лайн захист Педагогічної практики в ЗНЗ студентів 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література(англійська). Практика тривала 6 тижнів на базах НВК міста.Під час захисту практики у формі відео-конференції студенти поділились враженнями, обговорили труднощі, які виникали при організації навчального процесу, обговорили шляхи впровадження набутого досвіду у своєму майбутньому професійному житті. Студенти високо оцінили організацію та проведення Педагогічної практики в ЗНЗ, отримали реальний досвід роботи вчителя і можливість розвинути та поглибити професійні навички.

Вітаємо студентів з успішним захистом та бажаємо подальших успіхів у професійній сфері!

Он-лайн захист Педагогічної практики в ЗНЗ студентів 4 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література(англійська)