У квітні кафедра англійської мови разом з усім світовим товариством шанувальників визначного британського поета, письменника і драматурга Уільями Шекспіра відзначає день його народження! В уже звичних умовах дистанційного навчання пропонуємо вашій увазі переклади сонетів Шекспіра, зроблені нашими студентами, та присвячені йому проекти із символічною назвою Forever Yours, Will!

Постійна учасниця літературно-музичних перформансів кафедри, магістрантка Ольга Михайлюк запропонувала свою інтерпретацію монологу Гамлета.

Долучилися першокурсниці Сніжана Бойко та Головецька Віталіна із перекладами сонетів 90 й 144, Самар Олена – сонету 15.

Олена також підготувала презентацію про театр Глобус.

Десять цікавих фактів про В. Шекспіра запропонували другокурсниці Катерина Місюк та Катерина Горевич. До відеозаписів студентів факультету іноземної філології надихали та спонукали старші викладачі кафедри англійської мови Світлана Никитюк й Світлана Польова.

Forever Yours, Will!