Науково-педагогічні працівники кафедри англійської мови 15 травня провели тренінг «Guiding to your successful ZNO exam» для тих одинадцятикласників, які зареєструвались для складання ЗНО з англійської мови. Захід, анонсований ще до оголошення карантину та переходу навчального процесу в дистанційний формат і який викликав жвавий інтерес випускників, вдалося провести офлайн.

 

Дві групи учасників активно працювали упродовж трьох занять, кожне з яких мало на меті тренування з основних аспектів тесту ЗНО: аудіювання (Listening), читання та вживання мови (Reading, Use of English), написання листа (Writing). Викладачі ділилися власним досвідом опрацювання тестів ЗНО, пояснювали тонкощі сприйняття англійської мови на слух, пропонували фрагменти для аудіювання та завдання до них, навчали розрізняти синоніми у текстовому вжитку, повторювали граматичні правила, розповідали про техніку написання есе у вигляді листа та критерії його оцінювання.

Учні мали змогу одразу ж застосувати отримані поради: виконали кілька зразків тестових завдань, обговорили помилки, написали лист. Доброзичлива атмосфера спільної праці, бажання викладачів допомогти старшокласникам подолати складний життєвий рубіж, з одного боку, й прагнення молодих людей почерпнути нові знання й максимально використати їх, з іншого боку, дали позитивний результат: учні засипали тренерів масою запитань, ділилися мріями про вступ до навчальних закладів, розповідали про свої страхи й психологічні бар’єри, цікавилися особливостями вступної кампанії тощо. Як з’ясувалося, переважна більшість учасників тренінгу планують вступати до К-ПНУ імені Івана Огієнка, і проведення такого своєрідного знайомства з викладачами переконало їх у     правильному виборі майбутньої alma mater.

Guiding to your successful ZNO exam