До Міжнародного дня академічної доброчесності студенти Ang1-B21 факультету іноземної філології разом зі своїм куратором Сліпачук Наталією взяли участь у фоточеледжі: “Бути доброчесним це – …”
![](https://ang.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/img_5689-300x300.jpeg)
![](https://ang.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/img_5690-300x300.jpeg)
![](https://ang.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/img_5688-300x300.jpeg)
Міжнародний день академічної доброчесності
До Міжнародного дня академічної доброчесності студенти Ang1-B21 факультету іноземної філології разом зі своїм куратором Сліпачук Наталією взяли участь у фоточеледжі: “Бути доброчесним це – …”