Кафедра англійської мови започатковує науково-методичний цикл «У гості з лекцією». Заплановано проведення щомісячних онлайнових гостьових лекцій для здобувачів освіти бакалаврського та магістерського рівнів. Першу лекцію на тему «Феномен впливу в дискурсі ЗМІ: тенденції формування та дослідження» представила Анна Іванівна Набок, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри іноземних мов Академії Державної пенітенціарної служби (м. Чернігів). Незвичний формат представлення (інтерактивне лекціювання), філігранний науковий виклад, зрозуміла кольорова презентація захопили студентів-магістрантів. Зміст лекційного матеріалу – актуальний та вкрай необхідний в умовах інформаційного хаосу та гібридної війни (медійні засоби впливу, ієрархізація потреб, складники і прагматика публіцистичного стилю та його переплетення з мас-медійним, вербальні маркери емоцій та сугестії у сучасних ЗМІ тощо) спровокував такий жвавий інтерес, що слухачі не хотіли відпускати лекторку, коли збіг відведений час. Тому домовились про наступну зустріч. «Англійці» також адресують пропозицію усім кафедрам університету: запрошуючи гостьового лектора, повідомляйте про цю подію (звичайно, зі згоди науковця) здобувачам освіти з інших факультетів/інституту. Ми впевнені, що такі заходи сприятимуть диверсифікації індивідуальної освітньої траєкторії студентської молоді, поширюватимуть передовий педагогічний досвід та слугуватимуть збагаченню науково-методичної компетенції викладачів.

У гості з лекцією