22 липня у міському будинку культури відбувся творчий звіт зразкового ансамблю народного танцю «Горличка». У мистецькому дійстві також взяли участь друзі «горличан», зокрема, танцювальний ансамбль К-ПНУ імені Івана Огієнка «Горлиця» (художній керівник – заслужений працівник культури України Володимир С’єдін). Члени колективу – здобувачі вищої освіти нашого університету, серед них – студентка факультету іноземної філології ОП «Середня освіта (Англійська мова і зарубіжна література)» Ірина Марчишина.

Творчі колективи презентували програму, з якою вирушають до Іспанії представляти наше місто на фольклорному фестивалі. Часткову підтримку цієї поїздки здійснює іспанська сторона в межах гуманітарної місії, яку уряд та місцеві громади Іспанії надають нашому місту у воєнний час. Творча молодь, яка пропагує українську національну культуру на міжнародному рівні, є найкращим виразником нашої ідентичності й активним носієм етнокультурних цінностей. Це те, чого скоморохи в кокошниках бояться не менше, ніж славного українського воїнства.

Свято українського танцю