12 травня 2023 року Г.А. Кришталюк, кандидат філологічних наук, доцент кафедри германських мов і зарубіжної літератури, та О.В. Галайбіда, кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції пам’яті доктора філологічних наук, професора Д. І. Квеселевича (1935-2003) «Сучасний стан і перспективи лінгвістичних досліджень та проблеми перекладу», яку провела кафедра англійської філології та перекладу Житомирського державного університету імені Івана Франка у співорганізації з кафедрами англійської мови та германських мов і зарубіжної літератури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. На конференції обговорювалися актуальні проблеми сучасного перекладознавства, лексичної семантики, когнітивного та прагматичного вивчення мовних одиниць.

Участь у Всеукраїнській науковій конференції пам’яті доктора філологічних наук, професора Д. І. Квеселевича (1935-2003) «Сучасний стан і перспективи лінгвістичних досліджень та проблеми перекладу»