На запрошення кафедри англійської мови Черенько Галина Михайлівна, вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури Кам’янець- Подільського ліцею № 2 провела методичний майстер-клас для здобувачів вищої освіти факультету іноземної філології, які навчаються за освітньо- професійними програмами «Середня освіта. Англійська мова і зарубіжна література», «Середня освіта. Німецька мова і зарубіжна література», «Середня освіта. Польська мова і зарубіжна література». Галина Михайлівна продемонструвала методичні прийоми проведення уроків із зарубіжної літератури у закладі загальної середньої освіти, новітні підходи і техніки навчання, розповіла про особливості вивчання літератури в школі. Майбутні фахівці були активно залучені в роботу, гостьова презентація перетворилася в інтерактивний воркшоп та жваву дискусію. Студенти працювали з роздатковим матеріалом, ділилися власними враженнями від педагогічної практики, питали порад і рекомендацій. Третьокурсники отримали практичне домашнє завдання: написати хайку та надіслати вчителеві. Час промайнув непомітно, відтак усі висловили щире бажання продовжувати співпрацю.

Дякуємо, Галино Михайлівно, і чекаємо нової зустрічі!

Майстер-клас від учителя-практика