![](https://ang.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_8936-225x300.jpeg)
Студенти разом зі своїми кураторами Світланою Никитюк та Оксаною Галайбідою відвідали ЧНУ імені Юрія Федьковича, помилувалися чудовими залами і старовинною архітектурою університету, насолодилися тихими вуличками міста та його історичними пам’ятками.
Та найбільше емоцій отримали від перегляду вистави ” Ромео і Джульєтта” у виконанні музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської. Яскраві враження залишили чудова гра акторів, музично-хореографічний супровід, фехтувальні трюки, незвичайні стилізовані костюми та переклад українською Юрія Андруховича.
![](https://ang.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_8938-225x300.jpeg)
![](https://ang.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_8937-225x300.jpeg)
![](https://ang.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_8939-225x300.jpeg)
Поїздка до Чернівців