У рамках моніторингу освітніх програм у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася робоча зустріч гаранта ОП «Середня освіта (Англійська мова і зарубіжна література)» другого (магістерського) рівня вищої освіти Алли МАРЧИШИНОЇ і гаранта ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Оксани ГАЛАЙБІДИ із заступником директора з НВР Оксаною ЄВЧУК і вчителями-практиками ліцею № 9 ім. А.М.Трояна – учителями англійської мови Наталею КОВАЛЬСЬКОЮ, Юлею КОЗАК, учителем німецької мови Оксаною ЮГА.
Присутні обговорили вимоги до професійних компетентностей сучасних педагогів- філологів, особливості викладання у класах НУШ, відзначили практичну спрямованість обидвох програм, великий обсяг кредитів на навчальну і виробничу практики здобувачів, що, безумовно, сприятиме підвищенню якості підготовки педагогів-професіоналів.
Підписано договір про наукове консультування між кафедрою англійської мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Огієнка і Кам’янець-Подільським ліцеєм № 9 ім. А.М.Трояна.

Моніторинг освітніх програм