7 листопада здобувачі вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська) денної форми навчання групи Ang1-B21 відвідали КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ “СЛАВУТИНКА” ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАД.

Випускниця К-ПНУ, учитель англійської мови ліцею Марина Філіпчук провела для студентів майстер-клас “Використання інтерактивних засобів навчання на уроках англійської мови”.

Цікаві ресурси, креативні завдання й вправи урізноманітнюють освітній процес, роблять його продуктивнішим і мотивують учнів вивчати мови  .

Студенти отримали нові знання та досвід, який стане у нагоді у період навчальної ознайомлювальноі педагогічної практики.

Майстер-клас “Використання інтерактивних засобів навчання на уроках англійської мови”