Упродовж 22-28 лютого кафедра англійської мови провела 2 заходи-змагання між здобувачами вищої освіти факультету іноземної філології: І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови та 1-й тур конкурсу студентських наукових робіт.
В олімпіаді зі знання англійської мови взяли участь 8 студентів спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська) і 10 студентів спеціальності 035 Філологія. Переможці: І місце – Луїза Дорофей (група Ang1-B21);ІІ місце – Софія Форкун (група Ang1-B22); ІІІ місце – Юліанна Лендел (група Ang1-B21); серед філологів ІІ місце вибороли Тетяна Мойсеєва і Наталія Кардаш (група Fil1-B21).
Конкурс наукових робіт зі спеціальності «Германські мови» проходив у 2 етапи: 26 лютого – розгляд поданих робіт комісією, 28 лютого – усна презентація студентами своїх досліджень та відповіді на запитання. Призові місця здобули роботи таких здобувачів вищої освіти: І місце – Луїза Дорофей (група Ang1-B21); ІІ місце – Катерина Пентюк (група Fil1-B20); ІІІ місце – Еліна Райська (група Ang1-B21) і Дарина Рибачок (група Pol11-B22).
Вітаємо переможців та зичимо нових досягнень!

Нагородження «олімпійців» і «науковців»