Продовжуючи цикл лекцій у закладах загальної середньої освіти міста, д-рфілол. н., проф., завідувач кафедри англійської мови А.А.Марчишина провела інтерактивний навчально-пізнавальний захід у Кам’янець-Подільському ліцеї № 15 на тему «Історія мови і народу: англо-українські паралелі». Присутнім – учням 9-11 класів – було цікаво дізнатися про періоди становлення англійської та української мов, ключові історичні події, які підтверджують європейський шлях розвитку як англійської, так і української нації та мови. Старшокласники активно долучалися до дискусії, відповідали на запитання та перекладали фрагменти лекційного матеріалу. Чимало з них виявили інтерес до освітніх програм, пропонованих факультетом іноземної філології для абітурієнтів; наші потенційні вступники отримали агітаційні матеріали та запошення долучитися до дружної сім`ї філологів-огієнківців.

Інтерактивна лекція у Кам’янець-Подільському ліцеї № 15