Здобувачі вищої освіти групи Ang1-B23 факультету іноземної філології, які навчаються за ОП “Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)” зі своїм куратором, старшим викладачем Світланою Никитюк 19 березня 2024 року відвідали екскурсію у Шевченковому музеї ліцею №2 імені Тараса Шевченка. Учні-ексурсоводи натхненно зацікавили аудиторію розповідями про життя та творчість Кобзаря, його перебування у Кам’янці-Подільському та особисті факти біографії письменника. Приємним сюрпризом для гостей було почути деякі презентації англійською мовою. Здобувачі із великим інтересом слухали повідомлення. Щиро дякуємо за ентузіазм, вміння працювати з аудиторією та плідну співпрацю керівнику музею Черенько Галині Михайлівні.
Відвідини Шевченкового музею