У Кам’янець-Подільському ліцеї № 3 відбувся тиждень суспільно-гуманітарних наук. Четвер, 14.03.2024 р., був присвячений англійській мові (“Amazing English”). На запрошення закладу д-р філол. н., проф., завідувач кафедри англійської мови А.А.Марчишина провела зі старшокласниками інтерактивну лекцію «Історія мови і народу: англо-українські паралелі». У чудово обладнаному цифровому навчальному центрі (за підтримки благодійної організації “Save the Children”) Алла Анатоліївна проаналізувала з учнями 9-11 класів дотичні моменти з історії Великої Британії та України і з розвитку англійської та української мов. Розповідь про європейську природу нашої країни і мови, про історичні приклади перемог нації і слова супроводжувались презентацією з яскравими ілюстраціями. Старшокласники охоче відповідали на запитання англійською та українською мовами, обмінювалися міркуваннями.
Зустріч мала також профорієнтаційну мету: випускники ознайомилися зі спеціальностями факультету іноземної філології та умовами вступу на освітньо- професійні програми К-ПНУ ім. І.Огієнка. Профорієнтація через просвітницькі, навчальні, аудиторні заходи – ноу-хау кафедри англійської мови, яке відповідає запитам сучасної молоді та дозволяє майбутнім студентам побачити методику   роботи викладачів університету.

Інтерактивна лекція для старшокласників