На запрошення куратора академічної групи Ang1B23, старшого викладача кафедри англійської мови Никитюк Світлани Іванівни, 22 березня 2024 року кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти Федорчук Вікторія Вікторівна провела для майбутніх вчителів англійської мови тренінг “Творча майстерня сучасного педагога”. У роботі зі здобувачами вищої освіти групи Ang1B23 факультету іноземної філології, які навчаються за ОП “Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)”, було використано різноманітні засоби для розвитку творчих здібностей, зокрема технології розв’язання винахідницьких задач, метафоричні асоціативні карти, інтерактивні технології тощо. Майбутні педагоги з цікавістю та задоволенням долучалися до виконання запропонованих завдань. Щиро дякуємо Федорчук Вікторії Вікторівні за ентузіазм, вміння працювати з аудиторією та плідну співпрацю!

Тренінг “Творча майстерня сучасного педагога”