7 травня 2024 року відбувся захист курсових робіт з Практики перекладу здобувачі вищої освіти IV курсу групи Fil1B20 спеціальності 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно) освітньо-професійної програми «Англійська мова і література». Студенти досліджували широкий спектр актуальних питань у галузі перекладознавства, зосереджуючись на особливостях військового перекладу, англо-українського перекладу творів фентезі, медійних текстів, перекладацьких трансформаціях та особливостях перекладу метафор, скорочень та абревіатур в англомовних текстах тощо.

Різноманіття наукових інтересів студентів свідчить про їх зацікавленість та бажання проводити дослідницьку роботу в галузі перекладознавства та використовувати теоретичні знання, які вони отримали під час навчання. Бажаємо студентам подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності!

Захист курсових робіт з Практики перекладу здобувачі вищої освіти IV курсу групи Fil1B20