Не секрет, що переважна більшість здобувачів вищої освіти на факультеті іноземної філології леді. Тому рушійною силою наукової роботи є наші чарівні студентки, які сміливо приймають виклик дослідницького пошуку. Коли виникають логічні запитання (Мета? Завдання? Об’єкт і предмет? Матеріал дослідження? Що рахувати? Для чого рахувати? Як рахувати?), молоді вчені креативно шукають на них відповідь. Зокрема, у вигляді флешмобу.

З ініціативи кандидата філологічних наук Ірини Сергіївни Казимір 12  лютого на кафедрі англійської мови відбувся круглий стіл  з обговорення організації наукової роботи студентів 3 курсу. Флешмоб до дня жінок та дівчат у науці мав на меті ознайомити третьокурсників, у яких заплановано написання курсової роботи з англійської мови, зі змістом та структурою наукової праці, методикою опрацювання матеріалу тощо, а також пропагувати й залучати молодь до філологічних досліджень. Студентська наука – це сучасно, цікаво, компетентно. Не вірите? Приходьте на наступне засідання. To be continued P.S. Gentlemen, you are welcome!

КРУГЛИЙ СТІЛ ДО ДНЯ ЖІНОК ТА ДІВЧАТ У НАУЦІ