НВК № 9 – наші партнери, стейкхолдери, колеги. Чергова зустріч (02.11.2021 р.) гарантів освітніх програм «Середня освіта (Англійська мова і зарубіжна література)» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти д.ф.н., проф. Марчишиної А.А., к.п.н., доц. Петрової Т.М. з директором НВК № 9 Кам’янець-Подільського навчально- виховного комплексу №9 імені А.М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв Осадчук Наталією Вікторівною, заступником директора з іноземних мов Євчук Оксаною Володимирівною – один із робочих моментів постійної співпраці кафедри англійської мови К-ПНУ імені Івана Огієнка та закладу загальної середньої освіти, що спеціалізується на поглибленому вивченні іноземних мов. Освітні компоненти ОП, їх змістове наповнення, набуття загальних і фахових компетентностей, очікувані результати навчання, шляхи модернізації ОП – це та проблематика, яка цього разу перебувала у фокусі фахової дискусії колег-освітян. Результатом зустрічі стало формулювання пропозицій щодо удосконалення аналізованих ОП (варіювання вибіркових освітніх компонентів залежно від запитів ринку праці, адаптація методичної підготовки здобувачів освіти до навчання в дистанційній формі тощо). Крім того, було погоджено подальші кроки співпраці (участь у конференціях, партнерська співучасть у тренуванні учнів до складання ЗНО з англійської мови, консультування в акредитаційному процесі).

Зустріч зі стейкхолдерами