11 травня 2022 року відбувся попередній захист магістерських робіт групи Angs1-M20. Обговорювався стан написання наукових робіт та ступінь їх готовності до захисту. Магістранти виступили із короткими доповідями, де оголосили тему, обґрунтували її актуальність, зазначили мету, завдання та результати дослідження. На зустрічі були присутні керівники магістерських робіт від кафедри англійської мови (Свідер І. А., Мельник І. В.) та кафедри германських мов і зарубіжної літератури (Барбанюк О. О., Кеба О. В., Шаповал О. Г.), які наголосили на необхідності дотримання правил оформлення робіт, зазначили важливість апробації, звернули увагу на визначені терміни подання готової дипломної магістерської роботи на кафедру. Бажаємо магістрантам наснаги та успішного захисту!

Попередній захист магістерських робіт групи Angs1-M20z