Здобувачі освіти факультету іноземної філології ОПП Середня освіта (Англійська мова і зарубіжна література) активно поглиблюють свої знання новітніх методів і технологій навчання англійської мови, беручи участь у вебінарах професійного розвитку, які проводять провідні фахівці у галузі методики навчання англійської мови (вітчизняні і закордонні). Зокрема, студенти академічної групи Ang2 B19 В.Коновальчук, М.Руданець, Т.Шмирко взяли участь у низці вебінарів видавництва Oxford University Press “Exploring Oxford editions together ”, на яких поглибили свої знання професійної англійської, отримали методичні поради, як організовувати навчання за новими підручниками найбільш ефективно.

Професійне удосконалення і розвиток здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)